pin green ul. Toruńska 10, 19-300 Ełk

Telefon +48 516 407 412

mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pin green Witosa 3, 19-300 Ełk 

Telefon  +48 506 788 530

Blog

opiekunka

Odpowiednia kadra w żłobku – to znaczy jaka?

Decyzja o umieszczeniu dziecka w żłobku nie jest łatwa. Ciężko nam rozstać się z maluchem, martwimy się, czy dziecko odnajdzie się w nowym środowisku oraz, czy będzie pod odpowiedzialną, fachową opieką. Psychiczny komfort zapewni rodzicom właściwa kadra w żłobku, która sprawi, że dziecko z radością będzie codzienne przekraczać próg placówki, czyli opiekunowie, pomoc opiekunów oraz pielęgniarki. Sprawdź, jakie cechy oraz kwalifikacje powinny mieć osoby, sprawujące opiekę nad dziećmi w wieku od pięciu miesięcy do trzech lat.

Czytaj więcej

rozwój dziecka

Jak rozwijać talenty u dzieci?

Dziecko, spędzając czas w żłobku, powinno nie tylko mieć okazję do zintegrowania się z pozostałymi wychowankami czy też do poświęcania czasu na beztroską zabawę, lecz również powinno mieć możliwość rozwijania swoich talentów. Sprawdź, jakie metody stosujemy w naszym żłobku, aby wydobyć z najmłodszych drzemiący w nich potencjał!

Czytaj więcej

klocki

Dlaczego warto posłać dziecko do prywatnego żłobka?

Rodzice wielokrotnie mierzą się z wyzwaniami, dotyczącymi rozwoju i wychowywania swoich dzieci. Ciąży na nich duża odpowiedzialność i presja społeczna, a modne rodzicielstwo bliskości sugeruje, by jak najdłużej pozostać z dzieckiem w domu. Nierzadko jednak rodzice nie chcą przerywać kariery zawodowej, a przy tym nie stać ich na prywatną opiekunkę. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest posłanie dziecka do żłobka. Dlaczego warto wybrać placówkę prywatną? Na to pytanie odpowiadamy poniżej.

Czytaj więcej